0800 40 01 50 Пн-Пт. 10:00-18:00
Вікна REHAU в дитячу кімнату
Отримай знижку до 20% на вікна в дитячу кімнату з профілю REHAU!

Компанія DARWIN Ukraine — український виробник енергоефективних металопластикових вікон та конструкцій з профелю REHAU, які відповідають високим міжнародним стандартам якості та задовольняють найрізноманітніші напрямки стилю і дизайну.

Професійний замір Професійний замір
Енергоеффективність Енергоеффективність
Монтаж згідно ДСТУ Монтаж згідно ДСТУ
Гарантія 5 років Гарантія 5 років

Обираючи вікна в дитячу кімнату потрібно враховувати не тільки правильне поєднання кольорів і меблів. Набагато важливіші такі параметри, як енергоефективність, шумоізоляція та безпека. У продуктовій лінійці Darwin представлені якісні конструкції, які створені спеціально для дитячих. Замки на вікна, ручки різних кольорів з ключем або ручка, яка фіксує стулку в режимі дитячого провітрювання - ми подбаємо про комфорт і практичність ваших вікон!

Пластикові вікна в дитячу кімнату з профілю Rehau - ваша впевненість в комфорті! Вони чудово захищають від шуму й холоду, а також гарантують безпеку: завдяки особливостям конструкції та спеціальній фурнітурі, ніхто не зможе прокрастися до кімнати ваших дітей через відкриті вікна, а самі діти не зможуть самостійно відкривати та закривати вікно, коли воно зафіксоване на місці.

Дизайн вікон, який додасть затишку


Хіти продажів
Виняткові теплові характеристики!
Профільна система
Склопакет
Двокамерний енергоощадний склопакет з аргоновим наповненням. Пластикова дистанційна рамка.
Енергоефективність
клас А+++
Колір вікна
Білий / кольоровий. Особливе покриття HDF
arrow-left arrow-right
1 / 4
Знижка 20% на вікна та двері з профілю REHAU!
Замовити дзвінок! arrow

Безпечні вікна для дитячої кімнати

Пріоритет для дитячої - це захист та безпека. Міцний склопакет триплекс практично неможливо розбити, а в разі пошкодження він розбивається на великі осколки з негострими краями - ризик травм зведений до мінімуму. Склопакет триплекс доречно встановлювати в панорамні вікна.

Спеціальна фурнітура для додаткового захисту - дитячі замки на вікно, ручка з замком і тросове блокування гарантують, що дитина не зможе самостійно відкрити вікно.


Постійний доступ свіжого повітря

Дитячий організм постійно зростає і розвивається. А значить - має потребу у великій кількості кисню.

Завдяки функції мікропровітрювання і поворотно-відкидній фурнітурі, в кімнаті вашої дитини завжди буде свіже повітря. Користуватися щілинним провітрюванням можна навіть в холодні дні!

Зараз, великою популярністю користуються вентиляційні клапани - сучасне рішення, яке забезпечить постійний приплив свіжого повітря без втрат тепла.