0800400150 Пн-Пт. 10:00-18:00
Обробка персональних даних
1. Умови використання сайту
1.1. Дана угода користувача (далі- Угода) являє собою оферту умов по використанню веб-сайту darwin.ua ( далі – Сайт) в особі адміністрації сайту і фізичною особою (далі – Користувач) і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на сайті.
1.2. Користувачем Сайту є будь-яка фізична особа, яка здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з даною Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем даної Угоди. В разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.
1.4. Дана Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального сповіщення.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача та Адміністрації Сайту за наступними пунктами:
Порядок використання Сайту;
Політика конфіденційності;
Обмежена відповідальність Адміністрації Сайту;
Порядок дії Угоди.
2. Порядок використання Сайту
2.1. Сайт дозволяє Вам переглядати інформацію виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання на інших сайтах чи комп’ютерних мережах забороняється.
2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
2.3. У процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін та пароль за безпеку, яких ви несете відповідальність.
2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.
3. Персональна інформація Користувача
3.1. Адміністрація Сайту з повагою та відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка є відвідувачем цього Сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір та використання конкретної інформації про Користувача згідно з положеннями Закону України «Про захист персональних даних» і політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, Користувач дає згоду на те, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов’язану з акаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація Сайту зобов’язана зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрації сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким способом.
3.5. Адміністраія сайту може використовувати будь-яку зібрану через сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.
4. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту
4.1. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація Сайту прикладає необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність наданої на Сайті інформації.
4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, яка зберігається на Сайті.
4.3 Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.
4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправного дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо користувачів.
4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені чи опубліковані на Сайті.
4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису на обліковому записі на Сайті.
4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказання Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
4.9. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.
4.10. З метою вищевикладеного, Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.
5. Порядок дії Угоди
5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації Сайту. Використання сайту Користувачами можливо суворо в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.
5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю власників.
5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли таке дозволено Користувачу Адміністрацією Сайту.
5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.